ALEXANDER GADJIEV był gościem w naszym muzeum

Wczoraj w Muzeum Podkarpackim gościliśmy wybitnego pianistę, finalistę 18. Konkursu Chopinowskiego. ALEXANDER GADJIEV, bo o nim mowa, niespełna miesiąc temu zajął w konkursie 2. miejsce (ex aequo z Kyohei Sorita).

„O miłości solo i w duecie” – koncert

Nasze Muzeum wraz z Krośnieńskim Towarzystwem Muzycznym, przy wsparciu Gminy Krosno zorganizowało koncert pt. ,,O Miłości Solo i w Duecie”. Koncert odbył się 24 października 2021 r.

Kalendarz naścienny na rok 2022

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu przepiękny kalendarz na 2022 rok wydany przez Muzeum Podkarpackie w Krośnie w związku z przyszłorocznymi obchodami 200-letniej rocznicy urodzin wybitnego Polaka,...

Zaproszenie na koncert ,,O Miłości Solo i w Duecie&quota;

Zaproszenie na koncert ,,O Miłości Solo i w Duecie"

Muzeum Podkarpackie w Krośnie i Krośnieńskie Towarzystwo Muzyczne zapraszają na koncert pt. ,,O Miłości Solo i w Duecie". Będzie to spotkanie z dr Alicją Płonką - wybitną śpiewaczką i pedagogiem.
Koncert odbędzie się 24 października o godzinie 17.00.
Ilość miejsc ograniczona.