BIESIADA MONIUSZKOWSKA

Muzeum Podkarpackie w Krośnie oraz Krośnieńskie Towarzystwo Muzyczne zapraszają na koncert „Biesiada Moniuszkowska”

22 października 2017 r., o godz. 17.00
Pałac Biskupi, ul. Piłsudskiego 16

Bilet wstępu 5 zł

DNI OTWARTE

14-15 września 2017 r.

Pałac Biskupi, ul. Piłsudskiego 16, Krosno

Pierwszy dzień dedykowany jest najmłodszym dzieciom – przedszkolakom i uczniom klas I-V, drugiego dnia zapraszamy gimnazjalistów i uczniów szkół średnich.

PLEYEL KAMERALNIE

W ramach tegorocznych obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa wojewódzki koordynator EDD – Muzeum Podkarpackie w Krośnie zaprasza na niezwykły happening muzyczny!

Happening muzyczny będzie miał miejsce w krośnieńskim Pałacu Biskupim, na ul. Piłsudskiego 16, 16 września br. Udział w happeningu jest możliwy po uprzedniej rezerwacji terminu/godziny w Dziale Oświatowo-Promocyjnym Muzeum w tygodniu poprzedzającym wydarzenie (rezerwacje Pleyela przyjmowane będą w terminie od 8 do 15 września pod numerem tel. 13 43 213 76 w. 16.)

Europejskie Dni Dziedzictwa 2017 – XXV edycja w Polsce

Krajobraz dziedzictwa, dziedzictwo krajobrazu
9-10 i 16-17 września 2017 r.

Europejskie Dni Dziedzictwa to szansa na zaprezentowanie naszej kultury, jej wieloaspektowości i różnorodności w nowym świetle, z nowej perspektywy.