Z WILKIEM NA PLASTRONIE

14 kwietnia 2016 r., o godz. 17.00 Muzeum Podkarpackie w Krośnie zaprasza na otwarcie wystawy z okazji 60 lat Krośnieńskiego Sportu Żużlowego

1050-lecie Chrztu Polski

Jan Gancarski Dyrektor Muzeum Podkarpackiego w Krośnie zaprasza na Spotkanie Muzealne z prof. dr. hab. Michałem Parczewskim z okazji 1050-lecia Chrztu Polski 5 kwietnia (wtorek) 2016 r., o godz. 17.00, Pałac Biskupi, ul. Piłsudskiego 16

Pradziejowe osady obronne w Karpatach

Publikacja jest owocem konferencji archeologicznej dotyczącej tematyki pradziejowego osadnictwa obronnego w Karpatach, jaka odbyła się w salach Muzeum Podkarpackiego w Krośnie w dniach 15-16...

Pejzaże naftowe w twórczości Tadeusza Rybkowskiego

Muzeum Podkarpackie w Krośnie od początku lutego do końca kwietnia 2016 roku prezentuje wyjątkową wystawę czasową ze zbiorów własnych, poświęconą pejzażom naftowym w twórczości Tadeusza Rybkowskiego malarza, rysownika, pedagoga i publicysty.