WIELKI ALBUM KROŚNIEŃSKI  ANNO DOMINI 2014

WIELKI ALBUM KROŚNIEŃSKI ANNO DOMINI 2014

Od początku maja do połowy czerwca 2015 r. Muzeum Podkarpackie w Krośnie ma przyjemność prezentować portrety krośnian powstałe w ramach akcji Wielki Album Krośnieński, mającej miejsce podczas corocznej Krośnieńskiej Nocy Muzeów.

Szczegółowy Program - Noc Muzeów 2015

W tegorocznej edycji wraz z Muzeum Podkarpackim w akcji wezmą udział również Muzeum Rzemiosła z Piwnicą PodCieniami, Muzeum Misyjne Sióstr Klawerianek, Centrum Dziedzictwa Szkła, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Biuro Wystaw Artystycznych, a także Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce oraz Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu.

NOC MUZEÓW 2015

IX Noc Muzeów & XII Kiermasz Sztuki
16 maja (sobota) 2015
Piłsudskiego 16
Muzeum czynne od 16.00 do 24.00

Echa Katynia

To zbrodnia, która pozostawiła dramatyczny, materialny ślad – cmentarze, wybudowane przez Polaków na obcej ziemi. Katyń, Miednoje, Charków.