MY Z NAPOLEONEM

Muzeum Podkarpackie od 12 marca do 31 maja 2015 r. prezentować będzie wystawę poświęconą jednej z najbardziej wyrazistych postaci w historii – Napoleonowi Bonaparte.

Przyroda Magurskiego Parku Narodowego

Prezentowana wystawa fotograficzna ukazuje bogaty świat przyrody pięknego i rzadziej odwiedzanego zakątka kraju, jakim jest Magurski Park Narodowy.

Pleyel is the best

Muzeum Podkarpackie w Krośnie zaprasza na koncert w ramach X Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic” organizowanego przez Podkarpacką Fundację Rozwoju Kultury.

Gratulacje

Muzeum Podkarpackie w Krośnie serdecznie gratuluje Panu Danielowi Eibinowi obrony doktoratu „Współczesny pianista a zabytkowy fortepian Pleyela. Studium egzemplarza nr 32 490 z 1862 roku, znajdującego się w Muzeum Podkarpackim w Krośnie, na przykładzie Preludiów op. 28 Fryderyka Chopina” opis dzieła artystycznego w ramach przewodu doktorskiego na Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, Wydział Fortepianu, Organów, Klawesynu i Instrumentów Dętych, Łódź 2014 r.

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu

Organizatorzy: